Mar 06

Wspólnoty w diecezji

Written by  0 comment

Dla wielu z nas Exodus jest czasem, w którym budzi się w nas wiara. Aby ona nie wygasła, potrzebuje stałego "doładowywania". Dlatego pytamy - co dalej? Wielkim wyzwaniem jest to, aby ten bieg ukończyć i dojść do mety (św. Paweł )! Jednym ze środków, aby to zrealizować są mniejsze wspólnoty w Kościele. Poniżej przedstawiamy listę wspólnot w naszych stronach. Wiemy, że jest ona niepełna, dlatego prosimy o kontakt, aby ją aktualizować.  

 

1. REKOLEKCJE W CIĄGU ROKU 

- Alpha - www.alfa.zamosc.pl

- Dom Rekolekcyjny Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Łabuniach -www.fmmlabunie.pl

- Wspólnota Chrystusa Zmartwychstałego Galilea w Tomaszowie Lubelskim - http://galilea.pl/

- Droga do prawdy - http://drogadoprawdy.pl/

- Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji w Lublinie - www.razemzajezusem.pl

 

2. WSPÓLNOTY W PARAFIACH I SZKOŁACH 

 

1.     Basznia Dolna – KSM – ks. Piotr Gmiterek

2.     Biłgoraj św. Jerzy – OAZA – ks. Leszek Boryło

3.     Biłgoraj św. Jerzy – KSM - Jan Borysowski

3.     Biłgoraj św. Jerzy - KRĄG BIBLIJNY - ks. Krystian Malec

4.     Biłgoraj św. Marii Magdaleny – OAZA – ks. Adam Malinowski

5.     Biłgoraj WNMP – KSM – s. Leonarda

6.     Biłgoraj WNMP  – OAZA – ks. Łukasz Kardaszewski

7.     Biszcza – KSM – ks. Paweł Dynaka

8.     Chmielek – KSM – ks. Marek Tworek

9.     Cieszanów – KSM – ks. Mateusz Furmaniak

10.  Dachnów – KSM – ks. Ireneusz Fedec

11.  Dąbrowica – KSM – ks. Józef Bednarski

12.  Gromada – KSM – ks. Marek Kuśmierczyk

13.  Jarosławiec – OAZA – ks. Krystian Bordzań

14.  Józefów – OAZA – ks. Marcin Migas

14. Józefów - GALILEA - ks. Andrzej Wąsek

15.  Komarów – OAZA – ks. Andrzej Zdunek

16.  Krasnobród Zesłania Ducha Świętego – OAZA – ks. Tomasz Leńczuk

17.  Krowica – OAZA – ks. Paweł Kruk

18.  Księżpol – OAZA – ks. Karol Jędruszczak

19.  Frampol – KSM – ks. Mariusz Lasota

20.  Goraj – KSM – ks. Rafał Stochmal

21.  Grabowiec – KSM – ks. Konrad Bulak

22. Grabowiec - GALILEA - ks. Konrad Bulak

22.  Hrubieszów MB NMP – KSM – ks. Stanisław Książek

23.  Hrubieszów św. Ducha – NEOKATECHUMENAT – Krystyna Ciesielczuk (506627954)

24.  Hrubieszów św. Mikołaja – Przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży - ks. Marian Wyrwa

25.  Hrubieszów św. Mikołaja – NEOKATECHUMENAT – Józef Sowa

26.  Klemensów – KSM – ks. Karol Bryła

27.  Korytków Duży – KSM – ks. Krzysztof Gajewski

28.  Krasnobród Sanktuarium – KSM – ks. Zbigniew Kurek

28. Krasnobród Sanktuarium - GALILEA - ks. Piotr Jakubiak

29.  Krasnobród Zesłania Ducha Świętego – OAZA – ks. Tomasz Leńczuk

29. Krasnobród Zesłania Ducha Świętego - GALILEA - ks. Roman Sawic

30.  Lipsko k. Narola  – OAZA, KSM – ks. Krzysztof Sosnowski

31.  Lipsko k. Zamościa – KSM - ?

32.  Lubaczów Gimnazjum nr 2 – KSM - ks. Tomasz Szady

33.  Lubaczów LO – KSM – ks. Marian Maciołek

34.  Lubaczów konkatedra – KSM – ks. Tomasz Szady

35.  Lubaczów konkatedra – OAZA – ks. Rafał Sarzyński

36.  Lubaczów św. Karola Boromeusza – KSM – ks.Mariusz Skubis

37.  Łabunie – KSM ?

38.  Łukawiec – KSM – ks. Krzysztof Krupa

39.  Majdan Sopocki – OAZA, KSM – ks. Łukasz Malec

40.  Moniatycze – KSM – ks Maciej Nizio

40. Moniatycze - GALILEA - ks. Jerzy Sopel

41.  Obsza – NEOKATECHUMENAT – ks Paweł Sochacki

42.  Oleszyce – OAZA – ks. Radosław Sokołowski

43.  Potok Górny – OAZA – ks. Adam Mulawa

44.  Radzięcin – KSM – ks. Tomasz Migas

45. Sól - Przygotowanie do ŚDM - ks. Adrian Borowski

45.  Skierbieszów – OAZA – ks. Michał Koziołek

46.  Strzyżów – KSM – ks. Krzysztof Wawszczak

47.  SZczebrzeszyn św. Katarzyny – KSM – ks. Patryk Obszański

47. Szczebrzeszyn św. Katarzyny - GALILEA - ks. Mirosław Prokop

48. Szczebrzeszyn św. Mikołaja - GALILEA - ks. Andrzej Dzido

48. Tarnawatka - GALILEA - ks. Tomasz Demczuk

48.  Tarnogród – OAZA – ks. Grzegorz Szlązak

49.  Tarnogród – KSM – s. Jadwiga

50.  Tereszpol – KSM - ?

50. Tomaszów Lubelski NSPJ - GALILEA - 

51.  Tomaszów Lubelski św. Józefa – KSM – ks.Paweł Obirek

52.  Tomaszów Lubelski Zwiastowania NMP– OAZA – ks. Grzegorz Rebizant

52. Tomaszów Lubelski Zwiastowania NMP - GALILEA - ks. Rafał Muda

53. Wożuczyn – KSM – ks. Wojciech Stec

54.  Trzęsiny – KSM – ks. Julian Brzezicki

55.  Tyszowce – OAZA – ks. Mateusz Januszewski

56.  Uchanie – KSM – ks. Andrzej Michalski

57.  Werbkowice – KSM - ?

58.  Wielącza – OAZA – ks. Mariusz Skakuj

59.  Zamość Bożej Opatrzności – OAZA – ks. Jarosław Kędra

60.  Zamość Bożej Opatrzności – NEOKATECHUMENAT – ks. Jarosław Feresz, Piotr Wojtas (668467601), Artur Szopa (502686602)

61.  Zamość Katedra – OAZA – ks. Piotr Brodziak

62.  Zamość Katedra – NEOKATECHUMENAT – Adam Kowalczyk (783665108), Marek Zawiślak (509447150)

63.  Zamość MB Królowej Polski – OAZA – ks. Piotr Grzechnik

64.  Zamość MB Królowej Polski – KSM – ks. Sławomir Skowroński

64.  Zamość MB Królowej Polski - GALILEA - ks. Rajmund Cur

65.  Zamość św. Katarzyny – OAZA – ks. Jerzy Frankiewicz

66.  Zamość św. Krzyż – OAZA – - ks. Dariusz Babiak

67.  Zamość św. Michała – OAZA – ks. Łukasz Pintal

68.  Zamość II LO – KSM – p. Anna Brzezicka

69.  Zamość Gimnazjum Katolickie – ks. Marek Mazurek

70. Zamość - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym - kościół św. Michała Archanioła - http://www.odnowa-zamosc.org/

 
Rate this item
(0 votes)
Read 2982 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Organizatorzy

  • Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
  • Fundacja Pamięć i Tożsamość w Lubaczowie
  • Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży JESTEM w Hrubieszowie 

Patronat honorowy

  • J. E. Ks. Bp Marian Rojek - biskup zamojsko-lubaczowski
  • Sz. P. Andrzej Wnuk - prezydent miasta Zamość

Patronat medialny

  • Katolickie Radio Zamość
  • Niedziela Zamojsko-Lubaczowska 
  • Skafander- Gazeta Akademicka

newsletter

 

Wpisz się, aby otrzymywać od nas powiadomienia na maila o najbliższych wydarzeniach